شرکت کیمیا پالایش مانا (بازرگانی عبدالهیان)

Zhejiang Fenghong

شرکت Zhejiang Fenghong در سال 1996 تاسیس شد. در ابتدا این شرکت به تولید خاک رس مشغول بود و حالا بیش از 30 سال در تولید بنتونیت فعالیت داشته است. این شرکت دارای 3 معدن بزرگ و همچنین 5 معدن کوچک بنتونیت است. مساحت این معادن به بیش از 500.000 متر مربع می‌رسد. ساختمان‌های کارگاه 80.000 متر مربع را به خود اختصاص داده‌اند. کل این مساحت، تولید 50.000 تن افزودنی رئولوژی و همچنین 200.000 تن بنتونیت غیر اورگانیک را شامل می‌شود.

​​​​​​سیستم مدیریت تولید این شرکت بسیار جدی و دقیق است و استاندارد کنترل کیفی ISO 9001، استاندارد مدیریت محیطی ISO 14001 و استاندارد سیستم امنیت ISo 18001 را از آن خود​​​​​​​ کرده است. این شرکت یکی از شرکت‌های بین‌المللی کلیدی و برجسته‌ی شهر Huzhou است. در حقیقت این طور میتوان گفت که برند فنگ هنگ، لقب برترین برند ژژیانگ را به خود اختصاص داده است.​​​​​​​ این شرکت به عنوان رئیس کمیته حرفه‌ای بنتونیت در صنعت معادن غیر یونی چین، ارائه دهنده استاندارد ملی چین می‌باشد.

اهداف این شرکت انجام و اجرای دو پروژه ملی شامل طرح ملی مشعل و طرح نوآوری علم و تکنولوژی برای شرکت‌های کوچک و متوسط است. لازم به ذکر است که این شرکت رتبه‌ی اول و سوم پیشرفت تکنیکی را در ژژیانگ و همینطور رتبه‌ی دوم پیشرفت تکنیکی ملی و بعلاوه رتبه‌ی دوم پیشرفت تکنولوژی را در صنایع پتروشیمی به خود اختصاص داده است.

محصولات شرکت Zhejiang Fenghong در صنایع رنگ، جوهر پرینت، روغن حفاری، گریس ، مهندسی مواد، پروژه‌های متالورژی، مواد شیمیایی، و زمین شناسی به کار میرود. کلیه محصولات فنگ هونگ در 28 منطقه به فروش می‌رسند و به بیش از 20 کشور و منطقه در آسیای جنوبی، اروپا، امریکا و خاورمیانه صادر می‌شود. نکته جالب توجه این  است که این شرکت 65 درصد سهم تجاری چین را به خودش اختصاص داده و لقب بزرگترین تولیدکننده‌ی افزودنی رئولوژیک در آسیا و همچنین یکی از سه تولیدکننده برتر این گونه افزودنی‌ها را در جهان به خودش اختصاص داده است.​​​​​​​

Zhejiang Fenghong (فنگ هنگ)

محصولات Zhejiang Fenghong

1403 @ تمام حقوق برای شرکت کیمیا پالایش مانا محفوظ است.