شرکت کیمیا پالایش مانا (بازرگانی عبدالهیان)

Celotech

شرکت تولیدی مواد شیمیایی سلوتک (Celotech) تولید کننده انواع مشتقات سلولزی در زمینه‌های کاری متنوع می‌باشد و توجه این شرکت تنها بر این نوع محصولات معطوف است.

شرکت سلوتک به بسیاری از کشورها در حوزه‌های شیمی ساختمان، رنگ، داروسازی، مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی و دیگر زمینه‌ها ارائه خدمات دارد.

تاسیس این شرکت به سال 2005 میلادی باز میگردد با این وجود رشد بسیار چشمگیری را داشته است. ظرفیت تولید سلوتک در چین به صورت سالیانه شامل 15.000 میلیون تن محصول با پایه (HPMC و MHEC) و علاوه بر آن 5.000 میلیون تن محصول سلولزی با پایه HEC می‌باشد.

​​​​​موقعیت جغرافیایی تیم بازرگانی و فروش شرکت سلوتک در Suzhou ناحیه شرق چین می‌باشد. با این توضیح که واحد تولید محصولات در شاندونگ می‌باشد که کلیه‌ی آنالیزها و راه کارهای عملیاتی​​​​​​​ برای تولید محصولات با کیفیت در این مکان ارائه می‌گردد.​​​​​​​

​​​​​​​نکته حائز اهمیت در بخش خدمات Celotech تخصیص آزمایشگاه‌های مستقل و حرفه‌ای برای توسعه‌ی فرمولاسیون مشتری‌هایش می‌باشد. زنجیره مشتری‌های سلوتک را کل دنیا تشکیل می‌دهد و این شرکت به صورت جهانی تامین این گونه مشتقات سلولزی را بر عهده دارد.

شرکت تولیدی مواد شیمیایی سلوتک (Celotech)

محصولات Celotech

1403 @ تمام حقوق برای شرکت کیمیا پالایش مانا محفوظ است.